BİRKAÇ SÖZ

BİRKAÇ SÖZ

BİRKAÇ SÖZ

                                                              

 

 

                                                                               BİRKAÇ SÖZ

            Yıllarca ODTÜ Felsefe Bölümü Türkçe sayfamda bazı ürünlerimi sergiledim. Sabırla teknik konularda yardımcı olan Selma Aydın Bayram’a teşekkür ederim. Murat Çiçekgül arkadaşım birkaç yıl önce bana Söz Hanı başlıklı bir web sayfası sağladı. Sonunda Mustafa Canoğlu kardeşim bu Han’ı düzenledi. Kendisine teşekkür ediyorum. Ayrıca Aytek Sever kendi sitesinde diğer kitaplarımın yanında bazı şiirlerimi “Söz Hanı” adıyla e-kitap olarak yayımladı. Sağ olsun.

            Ben ömrüm boyunca okur karşısına çıkmakta zorluklar çektim. Her dergicinin her yayıncının kendine göre ilkeleri var. Ben çok farklı konularda çok farklı üsluplarla yazan biriyim. Bu anlamda iç rahatlığı ile yazacağım bir ortamı hiçbir zaman bulamadım. Söz Hanı’nda söz konuklarımı ağırlamak için canla başla çalışıyorum. Çok yazdım. Bazılarını yitirdim. Burada gönlümce ağırlayacağım sözlerimi çoğaltmamaya çalışacağım. Yine de gecenin bir vakti coşup yazıları doldurmaya kalkıyorum.

            Zaman zaman bu köşemde han hakkında bilgiler vereceğim.

            Burada hancı yolcu, sözler hancıdır. Han da hancı da yolcu da gidicidir. Gidinceye değin sözleri gören okurlara selam olsun.

Ahmet İnam

29 Ocak 2020, 00:36 | 864 Kez Görüntülendi.

Yazı Detay Reklam Alanı 728x90

TOPLAM 0 YORUM

    Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorum Yapan Sen Ol.

YORUM YAP

Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz. *

*